Наруто Шипуден
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Шипуден

Продължението
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Къщата на Темари и Сакон

Go down 
+8
Kin
Rock_Lee
Сакон
Абураме Шино
Сай
Youndaime Raikage
Темари
Nii yugito
12 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next
АвторСъобщение
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:38 am

Добре
После шика се измъкна и каза на Ниби
Вече зела ли си тялото на Ний
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:38 am

Хвърли го нагоре - каза Лий и си разви превръзките
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:40 am

Шика му се върна ума и си каза чакаи Ний какво каза Ний но дали това ще деиства на Ниби после каза Ний ако още си там ще те спъся и тои пусна чешмите и душа и всичко стана в вода
Върнете се в началото Go down
Nii yugito
Анбу
Анбу
Nii yugito


Брой мнения : 3116
Age : 30

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:41 am

Ако ен виждаш това е тялото на Ний а и след като си сложа разпятието не се доближавайте вече до нас ние не сме като вас
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:41 am

Лий бързо спря водата и изрита Шика
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:43 am

Шика видя че не е толкова бързо става в вода и тои пусна всички чешми и сега всичко стана в вода но Лий може ли да плува със сигурност може сега Шика се отпусна и отиде на дъното на водата
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:44 am

Лий заби един на Шика пак спря водата изкара Ний на покрива - Само не ме питай защо ти помагам
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:46 am

Шика отиде на покрива пак почна да се стиска сам в сянка докато тои припадна в сянката си
Върнете се в началото Go down
Nii yugito
Анбу
Анбу
Nii yugito


Брой мнения : 3116
Age : 30

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:46 am

НИби погледна Рок Лии.

-Ако водата ме докосне може и да умра но си има и основателна причина и тя е ......тя е......тя е а няма значение
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:47 am

ЛИй изхвърли Шика и каза - Тя е......?
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:48 am

Шика продължи да се стиска тогава тои изтрезня напълно и се пусна от сянката тои застана прав но беше изморен и падна да спи
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:50 am

Шика стана и пусна санката тя стигна до покрива и хвана Лий
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:50 am

Лий пак каза - Тя е......?
Върнете се в началото Go down
Nii yugito
Анбу
Анбу
Nii yugito


Брой мнения : 3116
Age : 30

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:51 am

-Няма значение
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:52 am

Можеш ли да направиш нещо за тая сянка
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:56 am

Шика пусна Лий и отиде на покрива и каза:
-Ний тук ли си казах ти да не опитваме да стана пиян нали не съм напраил много глупости докато съм бил пияница чак сега изтрезнях напраих ли много глупости докато съм бил пиян
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:57 am

Лий отиде при Шика и направи Omote Renge (Front Lotus)
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:58 am

Шика видя Лий и му каза Здрасти Лий да знаеш каде е Ний
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:00 am

Преди Лий да забие Шика в земята каза - Използвай очите си идиот
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:01 am

А да благодара Лий заби ме да я питам... Чакаи аз нали когато се напих ти беше тук
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:02 am

Тя е до теб!
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:04 am

Шика я видя и и каза:
-Ний тук ли си казах ти да не опитваме да стана пиян нали не съм напраил много глупости докато съм бил пияница чак сега изтрезнях напраих ли много глупости докато съм бил пиян
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:06 am

Лий се усмихна злобно и каза - чудно ми е че още се движиш но можем да го променим - и Лий направи една крачка към Шика
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:08 am

Еи Лий направих ли много пакости докато бях пиян
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:09 am

И още как - и Лий направи още 1 крачка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темари и Сакон   Къщата на Темари и Сакон - Page 24 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Темари и Сакон
Върнете се в началото 
Страница 24 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден :: Различните места :: Домовете-
Идете на: