Наруто Шипуден
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Шипуден

Продължението
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 хора които мразите от форума

Go down 
+20
Муджина
Neji
_n!k07!n_
Sasame*
Shikamaru
Rock_Lee
Nii yugito
Yondaime
Gaara_from_Suna
sasuke650
Kin
Какаши Хатаке
Наруто Узумаки
Абураме Шино
Fuuka_
Kabuto_The_Spy
Сакон
Шикамару Нара
ТаЮя
Темари
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 7:37 am

Има 10000 човека и са аз аз аз аз аз аз аз аз аз аз аз
Върнете се в началото Go down
Nii yugito
Анбу
Анбу
Nii yugito


Брой мнения : 3116
Age : 30

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 7:46 am

Мразя проскубаната котка НИби.
Върнете се в началото Go down
Shikamaru
Анбу
Анбу
Shikamaru


Брой мнения : 929

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 11:20 pm

Зецу Сакон тва са един и същи човек преди бяха двама мама Зецу кат получи бан и му дадох тоя на Сакон ама не помислих
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 07, 2008 10:13 am

РОК ЛИЙ ЗАЩОТО НЕ МЕ ОСТАВЯ СЪС САКУРА БЕ ! Very Happy xD
Върнете се в началото Go down
Абураме Шино
Анбу
Анбу
Абураме Шино


Брой мнения : 3620
Age : 31
Местожителство : България :) РУСЕ,не Пловдив,а Р-У-С-Е !

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 7:10 am

Мразя Абураме Шино
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 7:13 am

Мразя....ааааааа........ъъъъ.........никой


Последната промяна е направена от Sasame* на Съб Окт 11, 2008 6:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Абураме Шино
Анбу
Анбу
Абураме Шино


Брой мнения : 3620
Age : 31
Местожителство : България :) РУСЕ,не Пловдив,а Р-У-С-Е !

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 7:16 am

добре Smile
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 09, 2008 7:37 am

базик бе не те мраза да не съм луда


ХАХАХ


lol! lol! lol! lol! lol!

въпреки че не помна да съм писала Шин0 а май написах НИкоЙ МА И АЗ ТОЛКОВА ПОМнА
Върнете се в началото Go down
Сакон
Анбу
Анбу
Сакон


Брой мнения : 1120

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 6:58 am

мразя рок чо киба жинчото асума
Върнете се в началото Go down
http://medabots.2forum.biz/
Гост
Гост




хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 7:01 am

kiba jen4oto ama shti prusna mozaka ako me predizvikash napravo nqma da te shtadq a shte te ubiq...
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 7:03 am

Е сакон що не млъкнеш ве тъпак
Върнете се в началото Go down
_n!k07!n_
Специален Джоунин
Специален Джоунин
_n!k07!n_


Брой мнения : 468

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:32 am

Мразя.........ъъ кажи му де........ъъ е тоя ся как му беше името.......ъъъ.ами .........ъъъъ
а сетих се
НИКООЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

П.п. Със Сасаме вече не искам да си иам раота като си помисля как ше ме псува
то темата която напраи си показва всичко lol!
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:34 am

п.п ТИ си мноу зле бе не съм го писала аз тва е го сайта http://world-fun.hit.bg/obidi.html
Върнете се в началото Go down
_n!k07!n_
Специален Джоунин
Специален Джоунин
_n!k07!n_


Брой мнения : 468

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:50 am

П.П. Suspect хъ благодаря за комплимента Suspect имах предвид че не искам да си иам раота с тее заради това че се ровиш да да търсиш такиа раоти
то обикновенно младите девойки не го праят lol!
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 8:54 am

п.п апа ако знаеш колко ми пука на мене Very Happy
Върнете се в началото Go down
_n!k07!n_
Специален Джоунин
Специален Джоунин
_n!k07!n_


Брой мнения : 468

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:02 am

Mad
Върнете се в началото Go down
Rock_Lee
Анбу
Анбу
Rock_Lee


Брой мнения : 1747
Местожителство : София

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:05 am

Мразя Сакон и Асума
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:11 am

И аз мразя Сакон и Асума...
Върнете се в началото Go down
Какаши Хатаке
Специален Джоунин
Специален Джоунин
Какаши Хатаке


Брой мнения : 499

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:11 am

А аз мразя: всички минус всички = никой
Върнете се в началото Go down
Neji
Анбу
Анбу
Neji


Брой мнения : 537
Age : 29

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:37 am

Ако почна да ги пиша всичките ше ми се схванат пръстите!
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 11:39 pm

кой мразя ли мразя тея който е праат на голяма работа в тоя форум и имат смелостада обиждат ний мразя тея дето се мислят за мноу интересни ма да се погледнат в огледалото и тогава да говорят НЕ МИ ПУКА СЛЕД ТОВА КОЕТО ЩЕ КАЖА ЧЕ НЕКОЙ ЩЕ МЕ НАМРАЗИ НЕ ЧЕ не ме мразят ВСИЧКИ де ма карай ...та искам да кажа да не се прайте на мноу големи щото не си струва всички сме еднакви и ако разбера че още някой е обидил ний лошо му се пише ...
Апа аи да почнете да ме обиждате леле мноу ми пука няма да фащам и аз да ви псувам за да не слизам на ващо ниво
Та те си знаят ааз за кой говоря и дано се извинът на ний и ако имат нещу да ми казват на мен или на нея заповядайте елата и ми се изповядайте
Аз си мислех че има свестни тука ма се оказа че не е така
И не очаквах от един определен човек да се обърне срещу ний която толкова много го харесва и уважава но както и да е
И си мислите що сме толкова депресирани ЩЕ ви светна бОйлера
АРЕ ВИЕ БЪДЕТЕ ДЕЦА БЕЗ ПРИЯТЕЛИ И ВСИЧКИ ДА ВИ ОБИЖДАТ НЯМА ДА ВИ Е ПРИЯТНО НАЛИ ЕТО НИЕ СМЕ ТАКИВИ ДЕЦА ВСИЧКИ НИ МРАЗЯТ ОБИЖДАТ И НЯМАМЕ НИТО ЕДИН СВЕСТЕН ПРИЯТЕЛ
И НИЕ СМЕ ХОРА И НИЕ ЗАСЛУЖАВАМЕ УВАЖЕНИЕ БЕ НО СПОРЕД НЯКОЙ НИЕ ДОРИ НЕ СМЕ ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА ПОДЯВОЛИТЕ


Последната промяна е направена от Sasame* на Пон Окт 13, 2008 12:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 11:28 pm

кой мразя ли мразя тея който е праат на голяма работа в тоя форум и имат смелостада обиждат ний мразя тея дето се мислят за мноу интересни ма да се погледнат в огледалото и тогава да говорят НЕ МИ ПУКА СЛЕД ТОВА КОЕТО ЩЕ КАЖА ЧЕ НЕКОЙ ЩЕ МЕ НАМРАЗИ НЕ ЧЕ не ме мразят ВСИЧКИ де ма карай ...та искам да кажа да не се прайте на мноу големи щото не си струва всички сме еднакви и ако разбера че още някой е обидил ний лошо му се пише ...
Апа аи да почнете да ме обиждате леле мноу ми пука няма да фащам и аз да ви псувам за да не слизам на ващо ниво
Та те си знаят ааз за кой говоря и дано се извинът на ний и ако имат нещу да ми казват на мен или на нея заповядайте елата и ми се изповядайте
Аз си мислех че има свестни тука ма се оказа че не е така
И не очаквах от един определен човек да се обърне срещу ний която толкова много го харесва и уважава но както и да е
И си мислите що сме толкова депресирани ЩЕ ви светна бОйлера
АРЕ ВИЕ БЪДЕТЕ ДЕЦА БЕЗ ПРИЯТЕЛИ И ВСИЧКИ ДА ВИ ОБИЖДАТ НЯМА ДА ВИ Е ПРИЯТНО НАЛИ ЕТО НИЕ СМЕ ТАКИВИ ДЕЦА ВСИЧКИ НИ МРАЗЯТ ОБИЖДАТ И НЯМАМЕ НИТО ЕДИН СВЕСТЕН ПРИЯТЕЛ
И НИЕ СМЕ ХОРА И НИЕ ЗАСЛУЖАВАМЕ УВАЖЕНИЕ БЕ НО СПОРЕД НЯКОЙ НИЕ ДОРИ НЕ СМЕ ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА ПОДЯВОЛИТЕ Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Муджина
Анбу
Анбу
Муджина


Брой мнения : 1859
Age : 31

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 11:53 pm

Поне не сте като мен.Заобиколени от много "приятелки" - тъпи овци , които само ми лицемерничат зад гърба и постоянно ме копират.Така че , по-добре да нямате приятели , отколкото такива като гореспоменатите.
Върнете се в началото Go down
Sasame*
Анбу
Анбу
Sasame*


Брой мнения : 891
Age : 28
Местожителство : бТг:)

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 13, 2008 12:02 am

о нас в училище само ни се правят на приятелки и гледат кога зад гърбът само да ни обиждат коментирът и т.н
Върнете се в началото Go down
Nii yugito
Анбу
Анбу
Nii yugito


Брой мнения : 3116
Age : 30

хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 13, 2008 12:09 am

ДАм днеска ни обсъждаха как само изглеждаме и кво правим.

щото илина се беше ядосала дойде в готически стил облечена и в тоалетната си режеше вените и те веднага почнаха
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





хора които мразите от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хора които мразите от форума   хора които мразите от форума - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
хора които мразите от форума
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден :: Всичко извън играта :: Разни-
Идете на: